CA307 TΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΛΕ AC CLUTCH KPL.DENSO SR.115MM/6PK Description OPEL - CORSA D DENSO DCP20022 / DENSO 4471905550 / OE No. 55703721 / 6854093 / 6854104 / 6854104
- Κωδικός Προϊόντος: CA307 TΡΟΧΑΛΙΑ ΚΟΜΠΛΕ AC CLUTCH ASSEMBLY DENSO 115MM/6PK
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand | GM, OPEL |
|---|---|
| OE No. | 55703721 / 6854093 / 6854104 / 6854104 |
| Component status | Replacement |
| Pulley wheel diameter [mm] (measured on grooves) | 110 |
| Number of grooves | 6 |
| Voltage | 12 V |
| Inner bearing diameter | 35 mm |
| Outer bearing diameter | 52 mm |
| Bearing width A | 22 mm |
| Manufacturer | DENSO |
| Application | OPEL / GM |
| Compressor | DENSO 5SL12C |

